Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Kia Stinger przeszła lifting – efekt szczególnie widać z tyłu

Koreański Gran Turismo nie sprzedaje się najlepiej i pojawiły się nawet plotki, że producent może definitywnie wycofać auto z oferty. Odświeżona wersja Stingera, choć niczego jeszcze nie przesądza, jest próbą walki o uwagę klienta.

Kia Stinger świetnie wygląda i cechuje się znakomitym układem jezdnym

Taka opinia zdecydowanie przeważa wśród tych, którzy mieli okazję zapoznać się z autem bliżej. Dodatkowo jego cena jest atrakcyjna w stosunku do niemieckiej konkurencji. Problem w tym, że sprzedaż jest mniejsza od zakładanej. Koreańczycy mają nadzieję, że to się zmieni wraz z odświeżoną wersją modelu.

Z przodu debiutują nowe światła LED z nowym wzorem świateł do jazdy dziennej

Stinger lifting

Najwięcej jednak dzieje się z tyłu. Kia zaprojektowała na nowo tylne lampy, które zachodzą na pokrywę bagażnika i są ze sobą połączone świetlnym paskiem LED. Teraz kierunkowskazy składają się z 10 diod, przypominających flagę w szachownicę.

Stinger

Nabywca może liczyć na nowe wzory 18- i 19-calowych aluminiowych felg

Dodatkowo najmocniejsze wersje Stingera będzie można przysposobić o nowy efektowniej prezentujący się zderzak z dyfuzorem oraz większe końcówki układu wydechowego.

Stinger

W kabinie również zaszło kilka zmian

Największą nowość stanowi system multimedialny z nawigacją o przekątnej 10,25 cala. Deska rozdzielcza, podobnie jak fotele i boczki drzwi zyskały kontrastowe przeszycia.

Stinger

W ramach wykończenia kabiny można wybrać detale z aluminium lub materiał imitujący włókno węglowe. Na liście dodatków jest też oświetlenie ambientowe (aż 64 kolory), które poprawi nastrój kierowcy w ponury dzień.

Sprzedaż nowej Kii Stinger po liftingu przewidziano na czwarty kwartał tego roku.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze