Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Carlex Design przedstawia: Mercedes-AMG GT R Pro Tattoo Edition

Carlex Design specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych wnętrz w autach z wyższej półki. Najnowszy projekt zakładał modyfikację Mercedesa-AMG GT R Pro.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Carlex Design

Inspirowany motorsportem Mercedes otrzymał malowanie w kolorze butelkowej zieleni, które uzupełniono o karbonowe dodatki i srebrne aluminiowe obręcze. Wygląd ma nawiązywać do wyścigowego dziedzictwa GT R i z pewnością wyróżni auto na torze.

Znacznie więcej dzieje się w kabinie

Carlex Design

Podobnie jak większość dzieł polskiego tunera, auto wyróżnia się charakterystycznym wnętrzem. Kierownicę pokryto alcantarą, a kluczowe powierzchnie, takie jak deska rozdzielcza, konsola środkowa, podparcia siedzeń, czy panele drzwi wykończono zieloną błyszczącą skórą. Pozostałe elementy dla kontrastu zostały obszyte czarną skórą z zielonymi przeszyciami.

Carlex Design

Najistotniejszym punktem stylistycznym kabiny są siedziska i oparcia foteli z wzorami czaszek i kwiatowymi ozdobnikami. Ktoś, kto zdecydował się na takie detale, musi cechować się dużą oryginalnością i mieć specyficzny gust. O pieniądzach nie wspominając, bo jak wiadomo projekty tunera z miasta Czechowice-Dziedzice do tanich nie należą.

Tuner nie wspomniał nic o modyfikacjach mechanicznych

Carlex Design

Co oznacza, że prawdopodobnie układ napędowy pozostał nietknięty. Właściciel auta nie powinien jednak na brak mocy narzekać. Mercedes GT R Pro wykorzystuje 4-litrową jednostkę V8 z podwójnym turbodoładowaniem, która generuje 585 KM i 700 Nm momentu obrotowego. Swoje sportowe aspiracje potwierdził już na torze Nurburgring, wykręcając w 2018 roku czas przejazdu 7 minut i 4 s.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze