Twój blog motoryzacyjny

BMW serii 8 Golden Thunder Edition

Nic tak nie rzuca się w oczy, jak wykończenie nadwozia złotymi akcentami. Nowe BMW serii 8 w specjalnej wersji Golden Thunder Edition to propozycja dla tych, którzy lubią wyróżnić się na drodze.

Czerwiec dla BMW pod znakiem ważnych premier

Ostatnie dni dla BMW były niezwykle intensywne. Poznaliśmy nową serię 4 z wielkimi nerkami, swój debiut miało także wyczekiwane przez wielu BMW M5. Bawarski producent nie zapomina też o flagowcu – serii 8. Najbardziej luksusowe coupe marki będzie dostępne w specjalnej edycji Golden Thunder, która w założeniu ma dodać modelowi jeszcze więcej ekskluzywności.

BMW serii 8

Nadwozie w kolorze Sapphire Black lub Frozen Black z kontrastującymi złotymi akcentami

Tak w jednym zdaniu można by opisać specjalną linię Golden Thunder Edition. Złoty pasek znalazł się na zderzakach, progach i tylnym niewielkim spojlerze. W tym samym kolorze są również lusterka boczne oraz 20-calowe obręcze M, które kontrastują z metalicznym lakierem nadwozia.

Złoty motyw przewodni ma swoją kontynuację we wnętrzu

BMW serii 8

Konsola środkowa, która z reguły jest z włókna węglowego, tutaj jest z aluminium w złotym odcieniu. Fotele wykończono skórą Merino, a zagłówki otrzymały złotą inskrypcję z nazwą edycji. Na koniec BMW zadbało o wysoką jakość dźwięku, montując w kabinie system audio markowej firmy Bowers & Wilkins.

Edycja Golden Thunder obejmuje wszystkie nadwozia serii 8

BMW serii 8

W grę wchodzi więc wersja Coupe, Convertible i Gran Coupe. W cenniku nowa edycja pojawi się najwcześniej dopiero we wrześniu – to właśnie wtedy fabrykę w Dingolfing opuszczą pierwsze egzemplarze BMW serii 8 Golden Thunder Edition.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze