Twój blog motoryzacyjny

Volkswagen Golf GTI MK2 – od wizualizacji do realnego projektu

Czasem najbardziej szalone wizualizacje i projekty graficzne mają szansę na realizację. Tak się stanie w przypadku tego projektu Volkswagena Golfa GTI.

Volkswagen Golf GTI MK2

Artysta Khyzyl Saleem kilka miesięcy temu opublikował na swoim facebookowym profilu dość hardkorową wizję hatchbacka na bazie Golfa GTI drugiej generacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wielu grafików tak robi, promując się w sieci. W tym przypadku jednak jest duża szansa, że render zglebionego Golfa doczeka się realizacji, dzięki wsparciu dwóch firm tuningowych – Prior Design i JP Performance.

Nisko osadzone nadwozie, przestylizowany przód, boczne osłony z dyfuzorem

Volkswagen Golf GTI MK2

Do tego małe lusterka boczne, niestandardowy układ wydechowy i ogromny spojler z tyłu. Nie można też przeoczyć ogromnych kół, które stanowią o bezkompromisowym podejściu artysty do tematu.

Tak naprawdę nie wiadomo jeszcze, ile z tego wszystkiego zobaczymy w prawdziwym pojeździe

Można tylko przypuszczać, że jeśli Golf będzie tak obniżony jak na grafice, to nie zabraknie na jego wyposażeniu systemu zawieszenia pneumatycznego, które umożliwi regulację wysokości. Co do silnika – prawdopodobnie znajdzie się z tyłu.

 Golf GTI MK2

Saleem ani przez chwilę nie zakładał, że dzieło jego wyobraźni wyjdzie poza komputerową wizualizacją. Jak się okazuje, życie potrafi pozytywnie zaskakiwać. Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy.

 

Źródło: Khyzyl Saleem


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze