Twój blog motoryzacyjny

Carlex Design nie zawodzi. Oto wnętrze Mercedesa-AMG G63 Yachting Edition

Polska firma z miasta Czechowice-Dziedzice po raz kolejny pokazała, że w tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz czuje się jak ryba w wodzie. Zaprojektowała wystrój najpopularniejszego kiosku na kołach – Mercedesa Klasy G.

Mercedesa AMG G63 nie trzeba nikomu przedstawiać

Carlex Design

Niemiecka terenówka łączy w sobie bezkompromisowy luksus z brutalną mocą 585 KM, które zapewnia jednostka V8 biturbo. Zawsze można jednak poprawić „fabrykę”, co też uczynili polscy styliści z Carlex Design. Tak powstała specjalna wersja G-Yachting Limited Edition dedykowana miłośnikom morza.

Wykończenie w stylu marynistycznym

Eksperci Carlex Design projektując G-klasę poszli tropem Rolls-Royce’a i zainspirowali się luksusowymi jachtami. Przygotowali dwa warianty wnętrza. Jedno utrzymane w biało-szarej tonacji z jasnym drewnem i drugie skąpane w brązie (m.in. skórzane kapitańskie fotele), które uzupełnia wysokogatunkowe drewno na pokładzie o tej samej barwie.

W obydwu wariantach nie zabrakło morskich akcentów – fotele wyróżniają zdobienia w postaci nitów, a przestrzeń ładunkowa nawiązuje do luksusowego pokładu statku. Do tego dochodzą detale z alcantary i metalu.

Yachting Edition

Z zewnątrz Mercedes-AMG G63 Yachting Edition też się wyróżnia

Auto stoi na 22-calowych kołach, a nadwozie dostało dwukolorowe malowanie. Szczotkowane panele karoserii pokryto specjalną srebrną farbą. Z kolei maskę i elementy wokół okien wykończono czarnym lakierem. Jakby ktoś miał wątpliwości, z jak wyjątkowym pojazdem ma do czynienia, na dachu pojawiła się odpowiednia adnotacja – Yachting Edition.

Yachting Edition Mercedes klasy G

Tak wykończona klasa G na parkingu klubu jachtowego na pewno nie pozostanie nie zauważona.

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze