Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

RUF Rodeo to Porsche do jazdy w terenie

RUF Rodeo Concept jest reinterpretacją Porsche 911 Safari z lat 70. XX wieku. To wyjątkowy model, który z zewnątrz charakteryzuje się szerszymi błotnikami, oryginalnym malowaniem i mnóstwem dodatków. Pierwotnie miał zadebiutować podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


RUF Automobile specjalizuje się w modyfikowaniu aut marki Porsche i robi to naprawdę dobrze od 80 lat. Oprócz profesjonalnego tuningu niemieckie przedsiębiorstwo realizuje własne projekty, które odznaczają się niepowtarzalnym stylem. Taki właśnie jest najnowszy koncept – RUF Rodeo.

RUF Rodeo

Przypomina Porsche 911 (964), ale tak naprawdę jest pojazdem zbudowanym całkowicie od podstaw

Auto wykorzystuje monokok z włókna węglowego, wzmocniony wbudowaną klatką. Ma napęd na cztery koła, który poprawia własności jezdne w trudnych warunkach i przeprojektowane zawieszenie. Tradycyjne opony zastąpiono terenowymi.

Koncept Ruf Rodeo

RUF nie udostępnił szczegółowych informacji na temat silnika, ale może to być 4-litrowa wolnossąca jednostka o mocy ponad 500 KM, znana z modelu RUF SCR.

Co jeszcze? Mnóstwo terenowych akcesoriów

Ruf Rodeo

Na masce zagościły cztery dodatkowe światła LED, a na dachu specjalny bagażnik. Nie zabrakło haka i liny holowniczej. Także mała łopata umieszczona z tyłu wpisuje się w off-roadowy wizerunek.

Wykończenie wnętrza dopracowano w szczegółach

Ruf Rodeo

Stanowi ukłon w stronę Dzikiego Zachodu. Siedzenia obszyto grubą brązową skórą i materiałami inspirowanymi kulturą plemienia Navajo.

Ruf Rodeo

RUF Rodeo jest jak na razie konceptem, ale jeśli znajdą się zainteresowani z odpowiednio grubym portfelem, to istnieje duża szansa, że taki pojazd trafi do produkcji.

 

Zdjęcia: Autoexpress


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze