Twój blog motoryzacyjny

Fiat Tipo z pakietem More oferuje więcej

Fiat Tipo zadebiutował w 2015 roku w Stambule. Szybko wspiął się na listę bestsellerów, dzięki rozsądnie skalkulowanej przez księgowych cenie. Ostatnio jednak jego sprzedaż w Europie spada. Aby podnieść atrakcyjność Tipo, producent przygotował specjalny pakiet wyposażenia „More”.

W lutym zeszłego roku w Bursie Fiat Tipo przekroczył próg 500 000 wyprodukowanych modeli. Mimo to w ostatnich latach odnotowano spadek sprzedaży – z 123 762 sztuk w 2017 roku do 102 341 w 2018. Tendencja spadkowa utrzymała się także w minionym roku.

Aby ją odwrócić, Włosi przygotowali pakiet o nazwie „More”, który ma uatrakcyjnić auto w oczach klienta

Tipo

Według Fiata nabywca oszczędzi na wyposażeniu do 50%, decydując się na jego zakup. Bez względu na to, czy będzie to hatchback, kombi czy sedan, Tipo z pakietem More w wersji Street otrzyma system multimedialny Uconnect z 5-calowym ekranem dotykowym, skórzaną kierownicę i czarne wnętrze.

W odmianie Mirror pakiet More gwarantuje nam przyciemnione szyby, tylne czujniki parkowania oraz automatyczną klimatyzację. Wersja Lounge to z kolei więcej systemów z zakresu bezpieczeństwa na pokładzie i reflektory ksenonowe.

Fiat Tipo

W najwyższych wersjach wyposażenia S-Design i Sport Tipo More będzie wyposażony w 18-calowe dwukolorowe obręcze Mopar, które dopełnią się wizualnie z czarnym dachem.

Pod maską zmian nie przewidziano

A to oznacza, że w standardzie mamy 1,4-litrową jednostkę o mocy 95 KM. Poza tym można zdecydować się na turbodoładowany silnik 1.4 T-Jet o mocy 120 KM lub wybrać diesla w wersji 1.3 MultiJet o mocy 95 KM lub 1.6 MultiJet o mocy 120 KM.

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze