Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Skoda Kamiq Scoutline – auto, które ma się podobać

Skoda Kamiq jest trzecim i najmniejszym SUV-em w portfolio czeskiej marki, po modelach Kodiaq i Karoq. Debiut auta miał miejsce w zeszłym roku, a teraz Skoda rozszerza ofertę o wariant Scoutline.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Czym jest tak naprawdę „odznaka” Scoutline?

To pakiet stylistyczny. Oznacza poprawę wyglądu bez mechanicznych ulepszeń. Wprowadzono go na rynek w 2015 roku wraz z modelem Rapida i Fabii kombi, by odróżnić te pojazdy od uterenowionej rodziny Skody w wersji Scout.

Kamiq Scoutline

Na pakiet składają się przyciemniane szyby boczne z chromowanymi ramkami, tylne światła LED, osłona podwozia oraz charakterystyczne oznaczenia auta, mówiące o wyjątkowej wersji. W ramach poprawy wyglądu Skoda otrzyma także matowe czarne nakładki na nadkola i srebrne wykończenie dyfuzora i obudowy lusterek. W standardzie znajdziemy 17-calowe felgi, które za dopłatą można będzie wymienić na 18-calowe obręcze z antracytowym akcentem.

Zdjęć z wnętrza jeszcze nie ujawniono

Producent jednak obiecuje ekskluzywne dodatki dekoracyjne w postaci imitacji drewna jesionu. Kierownicę i dźwignię zmiany biegów obszyto skórą, a nastrój w kabinie zapewni białe, czerwone i pomarańczowe oświetlenie LED. Poza tym można liczyć na czarną podsufitkę, chromowane otwory wentylacyjne, aluminiowe nakładki na pedały, czy regulowane przednie fotele z tapicerką wykonaną z mikrofibry.

Kamiq Scoutline

Skoda Kamiq Scoutline będzie dostępna z szeroką paletą silników

Wśród nich są trzy jednostki benzynowe i jedna wysokoprężna w zakresie mocy od 90 do 150 KM. Będzie też wersja napędzana gazem ziemnym CNG. Napęd? Tylko na przód. Scoutline ma przede wszystkim wyglądać i wzbudzać zainteresowanie na ulicy, więc wariantu 4×4 nie przewidziano.

Publiczna premiera Skody Kamiq w ładnym opakowaniu (przygotowano wiele wariantów kolorystycznych) nastąpi podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze