Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Opel Insignia po kosmetycznych poprawkach

Producent z Russelsheim zaktualizował wygląd Insigni, ale wprowadzone zmiany dostrzegą tylko zagorzali miłośnicy marki.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Zmiany są bardzo subtelne

Insignia

Nowy wzór przedniej kratki oraz chromowaną listwę można najszybciej zauważyć. Dyskretnie przemodelowany zderzak z przodu nie rzuca się już tak w oczy. Poza tym przesunięto światła przeciwmgielne, aby podkreślić szerokość auta. Jeśli chodzi o tył, poprawiono końcówki układu wydechowego oraz kształt zderzaka.

Nowe są światła

Nowość stanowią światła adaptacyjne IntelliLux LED, które mają teraz po 84 diody (wcześniej 16) na reflektor. Wyróżniają się innym ułożeniem elementu błyskawicy oraz co istotne – są mocniejsze i bardziej energooszczędne. W połączeniu z kamerą moduł sterujący koryguje wiązkę światła tak, aby nie oślepiać innych kierowców nadjeżdżających z przeciwka.

Opel Insignia

W ramach pakietu technologicznego Opel opracował też nową kamerę cofania

Wspiera ją asystent wykrywający ruch poprzeczny z tyłu, dzięki czemu bezpieczniejsze stanie się wycofywanie z wnęki. Z innych rozwiązań wspomagających kierowcę można wymienić system hamowania awaryjnego z funkcję wykrywania pieszych.

Insignia po liftingu

Póki co nic nie wiadomo o silnikach, nie ma też zdjęć z wnętrza

Opel skupił się na razie na zewnętrznych zmianach. Jest jednak całkiem możliwe, że Insignia podobnie jak Astra otrzyma nowe jednostki napędowe. Odświeżonego rywala Skody Superb w pełnej krasie poznamy podczas Salonu Samochodowego w Brukseli w styczniu przyszłego roku.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze