Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Lambo V12 Vision GT – tylko na konsole

Gracze oraz fani słynnej włoskiej marki mogą już zacierać ręce. Świat wirtualny Gran Turismo zyska bowiem kolejne superauto. To Lambo V12 Vision GT.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Lamborghini stworzyło wiele niezwykłych modeli na przestrzeni ostatnich lat, a teraz zbudowało pojazd, który jest zbyt dziki, by znalazł się w planach produkcyjnych

Lamborghini

Podczas światowego finału Mistrzostw Gran Turismo w Monte Carlo, firma z Sant’Agata Bolognese przedstawiła pełnowymiarowy model o dość niezwykłej nazwie Lamborghini Lambo V12 Vision GT. Projekt powstał wyłącznie na potrzeby kultowej gry Gran Turismo na konsole PlayStation. Będzie można się z nim zaznajomić na wiosnę przyszłego roku.

Ze względu na sportową charakterystykę Lambo V12 Vision GT jest jednomiejscowe

Lamborghini

Specjaliści Lamborghini Centro Stile dołożyli wszelkich starań, by model robił wrażenie. Lambo jest futurystyczne, jednocześnie nie odbiega znacznie od aktualnego języka stylistycznego marki.

Model wyróżnia się potężnym skrzydłem, w którym umieszczono pas świateł LED w kształcie Y. Ta sama sygnatura znalazła się również w przednich reflektorach. Nadwozie zaprojektowano zgodnie z wytycznymi aerodynamiki, łącząc atrakcyjne wzornictwo z ostrymi liniami.

Lambo

Wnętrze inspirowane jest kokpitem myśliwca. Żeby zająć miejsce w środku, trzeba podnieść przednią maskę wraz ze szklanym baldachimem.

Lamborghini

Specyfikacja superauta nawiązuje podobno do limitowanej odmiany Lamborghini Sian

To oznacza, że Lambo V12 Vision GT wykorzystuje 6,5-litrowy silnik wolnossący V12 z 48-woltową instalacją (tzw. miękka hybryda). Łączna moc układu wynosi 819 KM. Gracze będą mogli się cieszyć z niezłych osiągów auta, które w wirtualnej rzeczywistości pierwszą setkę pokona w zaledwie 2,8 s i rozpędzi się do 350 km/h.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze