Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Ford Puma – znamy ceny

Modny crossover z historyczną nazwą trafił do cennika. Ford Puma w podstawowej wersji wyposażenia Trend kosztuje od 69 900 zł.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Puma crossover

W tej cenie dostaniemy auto z 1-litrową jednostką EcoBoost o mocy 95 KM i 6-biegową manualną przekładnią. Wśród wyposażenia bazowego znajdziemy m.in. klimatyzację manualną, system wspomagający utrzymanie na pasie ruchu, czy tempomat. Są światła LED-owe. Nie trzeba również dopłacać za radioodtwarzacz z 8-calowym kolorowym wyświetlaczem oraz lakieru Blazer Blue.

Wyżej w cenniku znajduje się wersja Titanium – 85 200 zł

Puma

Z 1.0 EcoBoost 125 KM i również manualną przekładnią. Lub 89 900 zł za dostępną od tego poziomu wersję Mild Hybrid. Wyposażenie obejmuje m.in. podgrzewane i składane elektrycznie lusterka boczne, 17-calowe aluminiowe obręcze, system nawigacji satelitarnej z 8-calowym dotykowym wyświetlaczem. Fotele kierowcy posiadają funkcję masażu, a smartfona można naładować bezprzewodowo. W tej wersji możemy też więcej zaznaczyć w opcjach. Za 5 500 zł dostaniemy np. Pakiet Driver Assistance z kamerą parkowania, czujnikami martwego pola, czujnikami parkowania z tyłu, adaptacyjnym tempomatem. Za 4390 zł można zaś spełnić marzenie o panoramicznym dachu.

Wersja ST-Line kosztuje od 89 900 zł

Puma

Silnik i skrzynia biegów są te same, co w Titanium, ale Puma otrzymuje sportowe zawieszenie, a jej nadwozie wyróżnia stylizacja ST-Line, która wpływa na estetyczny odbiór pojazdu. Dopłata do 155-konnej wersji mHEV wynosi bez zmian – 4700 zł.

Od 94 050 zł startuje wersja Titanium X – z klimatyzacją automatyczną i18-calowymi felgami. Najwyżej w hierarchii cenowej stoi wersja ST-Line X za 98 750 zł w benzynie. Miękka hybryda, czyli 1.0 EcoBoost mHEV o mocy 155 KM to wydatek 103 450 zł.

Do pierwszych nabywców Ford Puma trafi w styczniu 2020 roku.


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze