Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Fiat Panda Cross Trussardi – stylowo w miejskiej dżungli

Fiat połączył siły z marką modową Trussardi i przygotował edycję specjalną Pandy Cross.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Trudno o skojarzenie Fiata z luksusem, a jednak Trussardi chce, by tak postrzegać nietypową Pandę

Panda Trussardi

Miejskie auto wyróżnia się nowym lakierem Caffe Italiano Brown, czarnymi akcentami w nadwoziu i 15-calowymi aluminiowymi felgami. Nie zabrakło typowych dla Crossa osłon zderzaka i relingów dachowych.

Najważniejsze jednak jest to, co w środku

Panda Trussardi

Wrażenie może robić wnętrze, przez które przetoczyła się zorganizowana grupa włoskich stylistów. Znalazły się w nim nowe fotele obszyte częściowo skórą w kolorze korespondującym z nadwoziem i unikalne wykończenie deski rozdzielczej. Całość prezentuje się elegancko, choć ostateczną ocenę wydadzą panie – to do nich skierowana jest bowiem oferta Fiata.

Panda Trussardi

Logo marki Trussardi – symbol charta – jest niemal wszędzie: na matach i tapicerce zaczynając, a na boczkach drzwi, czy kierownicy kończąc. Tak by kierowca pojazdu ani na chwilę nie zapomniał, że ma do czynienia z wersją wyjątkową.

Panda Cross Trussardi ma przyzwoite wyposażenie

Panda Trussardi

Limitowany wariant stylowego malucha trafi do sprzedaży m.in. z systemem wykrywającym przeszkody i automatycznym hamowaniem (do 30 km/h). Na pokładzie znajdzie się też system multimedialny Uconnect z funkcją Bluetooth i odczytem danych z USB i MP3. Z jego pozycji stosując odpowiednią aplikację na telefon będzie można np. szybko zlokalizować auto na parkingu, czy wezwać pomoc drogową.

Bez zmian za to pod maską

Fiat Panda w wersji Trussardi

Klienci mogą wybierać pomiędzy benzynową jednostką 1.2 TwinAir o mocy 69 KM lub doładowanym 0.9 l o mocy 85 KM. W obu przypadkach z jednostkami współpracuje manualna skrzynia, która będzie 6-biegowa za wyjątkiem rynku brytyjskiego – tam Pandę kupimy z 5-biegową przekładnią.

Polska cena Pandy Trussardi nie jest jeszcze znana. W Anglii trzeba za nią zapłacić 14 060 funtów
(ok. 69 000 zł).

 

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze