Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Mercedes-Maybach SUV coraz bliżej debiutu. Na jego wyposażeniu znajdzie się wyjątkowy zapach

Mercedes potwierdził stworzenie niestandardowego zapachu, którym cieszyć się będą nabywcy topowego SUV-a. Niemiecka marka od lat tworzy aromaty zapachowe do swoich pojazdów, ale ten ma być absolutnie wyjątkowy i nieporównywalny z niczym innym.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Wyrażenie „pachnie luksusem” z Maybachem ma nabrać nowego znaczenia

Oto jak opisuje go producent:

„Biały kwiat osmantusa dopełnia delikatna nuta skóry i pikantnej herbaty. Ta elegancka mieszanka wywodzi się z natury”.

Aromat powinien idealnie wkomponować się w bogato wyposażone wnętrze pierwszego SUV-a Maybacha. Na pewno na jego pokładzie nie zabraknie wielu materiałów z obecnej klasy S. To oznacza ekskluzywne wzornictwo, dbałość o szczegóły i kunsztowne wykończenie. Zastosowane materiały, w 85% pochodzące z recyklingu, mają harmonijnie łączyć się z najnowszą technologią i gadżetami.

SUV Mercedes-Maybach

Nie znamy jeszcze jego wyglądu, ale wiemy, że za bazę posłuży model GLS. Oczywiście odpowiednio poszerzony i z większym rozstawem osi. Z najmocniejszymi dostępnymi silnikami na rynku (więc V8 a może nawet V12).

Można też przypuszczać, że Maybach przejmie kilka detali stylistycznych z prototypu Ultimate Luxury (na prezentowanych zdjęciach). Ten równie wytworny, co pompatycznie bizantyjski mix SUV-a z sedanem wzbudził zrozumiałe zainteresowanie na zeszłorocznych targach w Pekinie.

Vision Mercedes-Maybach Ultimata Luxury

Mercedes-Maybach GLS zadebiutuje prawdopodobnie na targach motoryzacyjnych w Los Angeles, które odbywają się w listopadzie. Będzie rywalizował o klientów z Rolls-Roycem (Cullinan) i Bentleyem (Bentayga). Z ceną podstawową przewyższającą 200 000 funtów.

Ale to nie wszystko. Filozofia ikony luksusu, jaką jest marka Maybach, wychodzi daleko poza budowę komfortowego pojazdu

Maybach chce łączyć ludzi o podobnym stylu życia pod jednym szyldem „Circle of Excellence” (czyli „Krąg doskonałości”). Jego beneficjenci będą mogli wspólnie spędzać czas na specjalnych wycieczkach i organizowanych przez firmę eventach. W pierwszej kolejności też przetestują najnowsze produkty z logo Maybach. Jest to jak najbardziej zrozumiałe – w końcu to oni będą ich nabywcami.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze