Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

8 aut, które warto wypatrywać na Frankfurt Motor Show 2019

Salon samochodowy we Frankfurcie rusza już w przyszłym miesiącu. Rozpocznie się 12 września i potrwa 10 dni. To jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie, które co roku przyciąga setki tysięcy odwiedzających. Jakie auta w tegorocznej edycji mają szansę zabłysnąć? Oto moje typy.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Hyundai i10

nowy Hyunda i10

O aktualnym modelu i10 nie sposób powiedzieć, że ma wyrafinowany styl. To auto, które niknie w gąszczu innych pojazdów na drodze. Jego następca ma jednak zerwać z nudnym wizerunkiem. Poza nowym wyglądem producent obiecuje zaawansowane rozwiązania technologiczne na pokładzie, które ustawią koreańskiego malucha w czołówce segmentu A.

Land Rover Defender

Defender

We wrześniu wreszcie poznamy nowego Defendera w pełnej krasie. Brytyjska terenówka ostatnie 6 miesięcy spędziła na wyczerpujących testach, w ramach których pokonała ponad 1 200 000 kilometrów w 11 krajach, bardzo zróżnicowanych klimatycznie. Według zapewnień producenta Defender ma być wierne filozofii marki i nadal świetnie spisywać się w terenie. O klasyczną kanciastą sylwetkę także możemy być spokojni – pozostanie bez większych zmian, na co wskazują zdjęcia zakamuflowanych prototypów.

Audi RS6 Avant

RS6

Nowe Audi RS6 ma atletyczny wygląd, 600 KM i aż 800 Nm. Po raz pierwszy z jego premiery ucieszą się Amerykanie – RS6 będzie bowiem dostępne w sprzedaży w USA. Więcej o nim tutaj.

Nissan Juke

Juke

Od debiutu pierwszej generacji Nissana Juke minęło 9 lat. Czas na zmiany. Miejski crossover w nowym wydaniu zawita do Frankfurtu.

Elektryczna Cupra

Cupra

Na stoisku Cupry pojawi się po raz pierwszy model z elektrycznym napędem. Będzie to crossover w stylu coupe, na co wskazuje opadająca linia dachu. Cupra na prąd wykorzysta prawdopodobnie płytę podłogową MEB od Volkswagena. Technologię pożyczy od Seata el-Born.

Mini Electric

Mini na prad

Mini również zaprezentuje elektryczną odmianę swojego malucha. Brytyjczycy obiecują tę samą frajdę z jazdy, co w „zwykłym” Mini oraz duże możliwości personalizacji wnętrza.

Porsche Taycan

Taycan

O Taycanie jest głośno od dwóch lat bez przerwy, więc można odnieść złudne wrażenie, że jego premiera dawno za nami. Szczególnie, że o samym pojeździe całkiem sporo już wiemy. We Frankfurcie Porsche postawi kropkę nad i.

Volkswagen ID.3

ID.3

Podczas gdy Porsche Taycan z racji ceny będzie autem raczej rzadko spotykanym na co dzień, to przyszłość przed Volkswagenem ID.3 rysuje się zgoła inaczej. Kompaktowy elektryk ma wprowadzić Volkswagena w erę globalnej mobilności. Niemcy liczą na sprzedaż rzędu 100 000 aut rocznie, co ma umożliwić przystępna cena – poniżej 30 000 euro.

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze