Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Targi motoryzacyjne 2019 – ProfiAuto Show XVI edycja

Jedne z największych polskich targów motoryzacyjnych w 2019 roku, liczne pokazy, atrakcje i nowinki techniczne – poznaj ProfiAuto Show i przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w tegorocznej edycji!


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Gdzie i kiedy?

Jak co roku, ProfiAuto Show gościć będzie w Katowicach. Dwudniowe targi motoryzacyjne 2019 odbędą się w samym sercu stolicy województwa śląskiego, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na Placu Sławika i Antalla 1.

W tym roku ProfiAuto Show zagości w Katowicach w drugi weekend czerwca – wydarzenie potrwa od 8 do 9 czerwca 2019. Bilety kupisz w przedsprzedaży lub w kasach podczas targów.

Targi motoryzacyjne 2019 w liczbach

ProfiAuto Show to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – tegoroczna edycja, której hasłem przewodnim jest “Napędzane pasją”, to:

  • 2 dni szkoleń, prezentacji, konkursów i innych atrakcji,
  • 150 wystawców,
  • 20 000 m2 powierzchni wystawienniczej,
  • kilkadziesiąt tysięcy gości.

Targi motoryzacyjne 2019

Targi to wydarzenie przyciągające mechaników samochodowych oraz najlepsze marki z branży automotive – jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, w czerwcu nie może zabraknąć Cię w Katowicach!

ProfiAuto Show 2019 – moc atrakcji

Podczas targów motoryzacyjnych 2019 w Katowicach znajdziesz stoiska prezentujące ofertę wiodących producenci części samochodowych oraz akcesoriów i wyposażenia warsztatowego. ProfiAuto Show to również emocjonujące pokazy, prezentacje najgorętszych premier motoryzacyjnych, a także szkolenia branżowe, skierowane do mechaników samochodowych.

Co jeszcze czeka na Ciebie na targach?

  • skok samochodu na bungee,
  • tor kartingowy o powierzchni 1500m2,
  • twin car – przejażdżka samochodem z dwoma przodami,
  • pokazy driftu i drift taxi,
  • Wheelie Machine,
  • i wiele innych!

To zaledwie ułamek planowanych atrakcji – zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem atrakcji oraz harmonogramem targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show 2019!

Dla mechaników samochodowych – Strefa Warsztatowa

Specjalną atrakcją tegorocznych targów jest Strefa Warsztatowa, która znajdzie się w samym sercu katowickiego Spodka. Odbędą się tam prezentacje specjalistycznego sprzętu i wyposażenia warsztatowego, będzie ona również areną zmagań o Puchar Mechanika ProfiAuto 2019. Na wszystkich fachowców i pasjonatów motoryzacji czekają w niej również ogólnodostępne szkolenia z zakresu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi, ułatwiających pracę w warsztacie.


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze