Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Pakiet AMR Track Performance dla Astona Martina Valkyrie

Aston Martin Valkyrie będzie dostępny z pakietem AMR Track Performance. Co to oznacza dla nabywcy? Przyjrzałem się programowi personalizacji tego wyjątkowego superauta.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Aston Martin Valkyrie występuje w dwóch wariantach

Aston Martin Valkyrie

Obydwa wyglądają kosmicznie i mają ponad 1000 KM, ale Aston Martin Valkyria AMR Pro przeznaczony jest wyłącznie na tor. Brytyjski producent jednak jest przewidujący i zakłada, że część spośród 150 nabywców wersji drogowej będzie również chciało sprawdzić możliwości pojazdu na torze. Jest to całkowicie zrozumiałe. To dla nich opracował i przygotował specjalny pakiet wzmacniający o nazwie AMR Track Performance.

Przyczepność najważniejsza

Valkyrie

Pakiet obejmuje nowy aerodynamiczny element składający się na przód auta, który je utwardza i poprawia docisk oraz wydajność. Wśród innych ważnych usprawnień znajdziemy lekkie hamulce z tytanu, matowe felgi ze stopu magnezu, zestaw aerodynamicznych tarcz z włókna węglowego i zawieszenie stworzone z myślą o szybkie jeździe w zakrętach.

8% szybszy od standardowego modelu

Wraz z pakietem AMR Track Performance klienci otrzymają również komplet paneli nadwozia, które będzie można szybko zdemontować po zakończonej jeździe. Zastosowane modyfikacje sprawią, że hiperauto będzie o całe 8% efektywniejsze na torze.

Aston Martin Valkyrie

Jeśli chodzi o personalizację nadwozia – sky is the limit

Brytyjczycy zapewniają kilka oryginalnych projektów nadwozia, dając równocześnie także możliwość stworzenia własnego unikatowego wykończenia auta w ramach usługi Commission w oddziale Q by Aston Martin. Do najciekawszych propozycji należy pakiet Golden – pod lakier kładziona jest powłoka z 24-karatowego złota. Opcjonalny pakiet Mokume Carbon Fibre wykorzystuje włókno węglowe – można nim częściowo pokryć nadwozie lub zastosować w kabinie.

Wielość opcji dotyczy też wnętrza, a wybór kolorów i wzorów jest bardzo szeroki.

Valkyrie

Specjalne na użytek klientów Aston Martin stworzył symulator, który ułatwia proces konfiguracji hiperauta.

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze