Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Suzuki Jimny w interpretacji Wald International

Suzuki Jimny jest obecnie jedną z najgorętszych terenówek na rynku. Popyt na nią jest tak duży, że podobno Japończycy nie nadążają z produkcją. Jego popularność powoli zaczynają dostrzegać także tunerzy. Słynący z modyfikacji luksusowych pojazdów Wald International przedstawił specjalne wydanie Jimny Black Bison.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Suzuki Jimny budzi emocje

Suzuki Jimny

Bardzo trudno przejść obok nowej generacji Suzuki Jimny i nie uśmiechnąć się. Kanciasta terenówka wydaje się być zbudowana na przekór panującym trendom. Nie jest zbyt duża ani praktyczna, nie ma nowoczesnego wnętrza, nie wyróżnia się osiągami. Nie jest też specjalnie bezpieczna, o czym zaświadcza wynik testu Euro NCAP. Mimo to Jimny ma w sobie to COŚ, co przyciąga uwagę i wywołuje w głowie myśl w rodzaju „fajnie byłoby tym jeździć”. Nawet jeśli na co dzień nie wykorzystywalibyśmy wszystkich jego możliwości.

Jestem pewien, że obok Suzuki Jimny Black Bison również nie przeszlibyśmy obojętnie

Suzuki Jimny wedlug Wald International

Japoński tuner zadbał o to, by Jimny prezentował się na drodze dość wyzywająco i buńczucznie. Terenówka zyskała nowy przedni zderzak, poszerzone błotniki, przeprojektowaną osłonę chłodnicy i groźnie wyglądające wloty na wykonanej z włókna węglowego masce. Na dachu pojawił się zestaw dodatkowych reflektorów LED, a z tyłu zadebiutowała ozdobna lotka. Ostateczny wygląd dopełnił zestaw potężnych terenowych kół z agresywnie stylizowanymi felgami oraz matowo-szare malowanie.

Suzuki Jimny

Wald nie wspomina o żadnych zmianach w układzie napędowym, co oznacza, że pod maską najprawdopodobniej pracuje 1,5-litrowa jednostka o mocy 100 KM. Suzuki Jimny Black Bison będzie można podziwiać na zbliżających się targach Tokio Auto Salon (początek – 11 stycznia).

Jak Wam się podoba taka modyfikacja?

 

Zdjęcia: Wald


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze