Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Skoda Fabia kombi Scoutline

Od wielu lat najchętniej kupowanym nowym autem w Polsce jest Skoda. Najczęściej wybieramy Octavię i Fabię. Ta ostatnia w wersji kombi Scoutline doczekała się bardzo miłej dla oka aktualizacji.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Po srebrnych elementach w zderzaku ją poznacie. I zwiększonym prześwicie

Skoda Fabia Scoutline

Dodatkowo Skoda zdecydowała się wyróżnić nadwozie auta czarnymi i matowymi osłonami zabezpieczającymi nadkola i progi. Srebrne obudowy lusterek i relingi dachowe dopełniają wizerunek Fabii w wariancie Scoutline.

Zastosowane zmiany to zatem wizualna kosmetyka i nazywanie Fabii Scoutline uterenowionym kombi byłoby dużym nadużyciem. Szczególnie, że nie znajdziemy tu napędu na cztery koła.

Skoda Fabia Scoutline wykorzystuje benzynowe silniki o pojemności 1 l

Mowa o aktualnie dostępnych w ofercie jednostkach wolnossących MPI o mocy 60 i 75 KM oraz mocniejszych – TSI 95 i 110 KM, które posiadają filtr cząstek stałych. Silniki wysokoprężne wypadły z katalogu wraz z liftingiem auta na początku tego roku.

Bogate wyposażenie w opcjach

Fabia Scoutline

Na liście dodatkowego wyposażenia znajdziemy m.in. światła w technologii LED, a także liczne systemy wspomagające kierowcę podczas jazdy.  Wśród nich m.in. funkcja monitorowania martwego pola, czy Auto Light Assist. Jest również system wspomagający wyjazd tyłem z miejsca parkingowego (Real Traffic Alert). We wnętrzu pojawią się nowe dodatkowe porty USB dla pasażerów siedzących z tyłu, dwuwarstwowa matowa podłoga i wymienna lampka LED w bagażniku. Fabię Scoutline będziemy mogli wybierać w kolorach z palety zwykłej Fabii Kombi, z 18-calowymi felgami ze stopów lekkich (za dopłatą).

Kiedy w salonach?

Fabia Scoutline

Skoda Fabia Scoutline trafi do salonów w najbliższych miesiącach. Choć daleko jej do Audi Allroad, czy Volvo Cross Country, to można przypuszczać, że znajdzie swoich wiernych fanów zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i flotowych. W tej klasie pojazdów nie ma konkurencji, co czyni z niej całkiem ciekawą propozycję do rozważenia.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze