Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Skonfiguruj swojego Rolls-Royce’a Cullinana

Cena wyjściowa prawdopodobnie najbardziej luksusowego SUV-a na świecie to 325 000 dolarów. Na szczęście jego konfiguracja w sieci nic nie kosztuje, za to jest świetną zabawą na pochmurny dzień.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Na początku kolor nadwozia. Tu sprawa jest prosta. Wybieram błękitny „Iguazu Blue”.

Cullinan

Coachline – stawiam na podwójną linię w kolorze złotym.

Charakterystyczna linia ciągnąca się wzdłuż nadwozia jest niezwykle istotnym detalem. Za jej stworzenie odpowiada od lat jeden człowiek – Mr Mark Court. To żmudny i trwający 3 godziny proces, głównie dlatego, że linię maluje się odręcznie. Na wyobraźnię działa też fakt, że pan „rączka z Goodwood”, tak bywa nazywany Court, do pracy używa specjalnego pędzla z długiego włosia z ogona wiewiórki. Ciekawe, co na to ekolodzy…

Cullinan

Decyduję się również na satynowe wykończenie maski i akcenty ze stali nierdzewnej. Czyli na bogato.

Nie można zapomnieć o figurce Spirit of Ecstasy.

Rolls Royce Cullinan

Legendarny emblemat może być wykonany m.in. z czystego srebra lub z poliwęglanu z opcją podświetlenia. Wybieram niestandardową figurkę ze złota. Bo jak mawiał filmowy klasyk – język złota to jedyne esperanto.

Personalizacja wnętrza jest prawdziwą zabawą.

Musimy wybrać m.in. kolor skórzanej tapicerki, czy rodzaj i wzór drewna, które trafi na deskę rozdzielczą i boczki drzwi. Nasz indywidualny styl podkreślą liczne detale, takie jak kolorowa kierownica lub wyszyte inicjały na zagłówkach foteli. We wnętrzu odstępuję od ekstrawagancji i skłaniam się ku stonowanej kolorystyce, wyposażając kabinę w dywaniki z owczej wełny i gustowny zegarek.

Cullinan

Cullinan

Rezygnuję też z podświetlanych nakładek na progi na rzecz klasycznych z wygrawerowaną nazwą Cullinan.

Cullinan

Nie zaznaczam opcji z elektronicznie wysuwanym hakiem, choć jest taka możliwość. A jeśli chodzi o bagażnik – wyposażam go dodatkowo w wygodny schowek do przewożenia drobnych przedmiotów.

Cullinan

Oczywiście konfigurator online nie wyczerpuje wszystkich możliwości personalizacji naszego Cullinana.

To dopiero początek przygody, którą możemy kontynuować w dziale Bespoke Design Rolls-Royce’a. Warto wiedzieć, że brytyjska marka ma w ofercie aż 44 000 odcieni lakieru nadwozia i ponad 20 000 różnych kombinacji wykończenia wnętrza. Bez wizyty w Goodood się zatem nie obejdzie.

 

Źródło: Rolls-Royce


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze