Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Porsche Panamera Sport Turismo według TechArt albo 100% skóry w skórze

Skórzana tapicerka to często marzenie wielu kierowców. Propozycja skórzanej aranżacji wnętrza przygotowana przez niemieckiego tunera TechArt dla Panamery Sport Turismo, nie wszystkim jednak przypadnie do gustu.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Panamera Sport Turismo wedlug TechArt

Niemal każdy zakątek kabiny Sport Turismo – od paneli drzwi, przez konsolę, deskę rozdzielczą, sportową kierownicę, na podłodze kończąc – został pokryty brązową skórą Nappa, którą dla kontrastu przeszyto kolorową nicią.

TechArt i Panamera Sport Turismo

TechArt modyfikuje Panamere Sport Turismo

Wyjątek stanowią słupki drzwi i podsufitka z czarnej alcantary.

TechArt i Panamera Sport Turismo

Panamera Sport Turismo by TechArt

Z zewnątrz auto również przeszło przeobrażenie. TechArt obniżył zawieszenie, poszerzył nadkola i wyrzeźbił od nowa przedni zderzak z wlotami powietrza, w efekcie czego optycznie auto wydaje się o wiele większe niż w rzeczywistości.

Porsche Panamera Sport Turismo wedlug TechArt

22-calowe felgi „Formula IV” i 4 końcówki układu wydechowego z włókna węglowego i tytanu rozlokowane majestatycznie pomiędzy dyfuzorem uzupełniają agresywną stylistykę Panamery.

Panamera Sport Turismo TechArt

Nie możemy zapomnieć o kolorze nadwozia. To niestandardowy lakier Racing Green.

Panamera Sport Turismo TechArt

Modyfikacji wizualnej auta towarzyszył zabieg wzmacniający jednostkę napędową. 4-litrowa jednostka V8, która do tej pory generowała 550 koni mechanicznych i 769 Nm momentu obrotowego po ingerencji w ECU charakteryzuje się mocą 630 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym sięgającym 900 Nm. Tak przysposobione Sport Turismo startuje do setki w 3,4 s (wcześniej trwało to 3,8 s), a czas przyspieszenia od 0 do 200 km/h został skrócony z 3,8 s do 3,4 s.

Panamerę Sport Turismo w tej szalonej konfiguracji zwanej Grand GT będzie można oglądać na stoisku Porsche na targach motoryzacyjnych w Genewie.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze