Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre

Sekcja M w BMW świętuje 3 dekady jazdy bez dachu specjalnym modelem M4 Convertible Edition 30 Jahre. Zobaczcie, co kryje się za tą długą nazwą.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre

Producent przewidział dwie kolorystyczne wersje nadwozia: Macao Blue oraz Mandarin II. Bez względu na to, który kolor wybierzemy, jubileuszowe auto będzie wyposażone w pakiet M Competition, adaptacyjne zawieszenie, aktywny dyferencjał, a także 20-calowe felgi wykończone matowym kolorem o nazwie Orbit Grey.

Specjalne wydanie M4 Convertible Edition 30 Jahre

Czarna kratka „nerek” oraz sportowy układ wydechowy to kolejne wyróżniki Edition 30 Jahre.

BMW M5 brz dachu - edycja specjalna Jahre

We wnętrzu kierowca znajdzie dwukolorowe skórzane siedzenia ze skóry Merino, specjalne maty podłogowe oraz liczne akcenty z włókna węglowego. Listwa ozdobna deski rozdzielczej po stronie pasażera opatrzona indywidualną plakietką z nazwą serii i numerem modelu oraz emblematy wyhaftowane na zagłówkach foteli nie pozwolą zapomnieć o tym, że mamy do czynienia z edycją specjalną.

BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre od srodka

Co pod maską? Zmodernizowany 3-litrowy 6-cylindrowy silnik TwinPower Turbo, który generuje 450 KM. To oznacza, że BMW podniosło moc standardowej M4 o 19 KM.

BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre

Osiągi BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre nie zostały ujawnione. Można tylko przypuszczać, że czas przyspieszenia do setki nie będzie odbiegał znacznie od 4,6 s, a wartość prędkości maksymalnej będzie zbliżona do 250 km/h.

BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre

O tym, czy to jedna z najlepszych eMek kabrio na rynku będą mogli się przekonać nieliczni. BMW przewiduje produkcję tylko 300 egzemplarzy tego niewątpliwie wyjątkowego pojazdu.

 

Źródło: BMW


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze