Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Carlex Design projektuje wnętrze Mercedesa-AMG C43

Tak jak Ziemia obraca się wokół Słońca, tak większość projektów stylistycznych Carlex Design kręci się wokół doboru i dopasowania do wnętrza wysokiej jakości skóry i alcantary. W przypadku Mercedesa-AMG C43 szczególnie tego drugiego materiału jest naprawdę dużo.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Carlex Design projektuje kabine Mercedesa AMG C43

Carlex Design jest dobrze znaną i cenioną w świecie projektowania i tworzenia wnętrz aut firmą z miasta Czechowice-Dziedzice. Polscy styliści zasłynęli z oryginalnych modyfikacji wnętrz m.in. takich pojazdów, jak Lamborghini Aventador, Mercedes klasy G, czy Ferrari F12 Berlinetta. Ostatnio o śląskiej firmie było głośno w kontekście wykończenia wnętrza Fiata 126p, który następnie trafił do amerykańskiego aktora, Toma Hanksa. Najnowsza kreatywna praca stylistów z Carlex Design z maluchem nie ma już nic wspólnego – to aranżacja kabiny luksusowego Mercedesa-AMG C43.

Wnetrze Mercedesa AMG C43 wedlug Carlex Design

O takim wnętrzu można powiedzieć wszystko, ale nie to, że pozostawia obojętnym.

Carlex Design i Mercedes AMG C43

Alcantara zawładnęła całą kabiną sportowego Mercedesa. Jest dosłownie wszędzie – na desce rozdzielczej, słupkach, podsufitce oraz boczkach drzwi.

Carlex Design modyfikuje wnetrze Mercedesa AMG C43

Można ją znaleźć również jako uzupełnienie skóry na kubełkowych fotelach.

Carlex Design pokazuje najnowszy projekt wnetrza Mercedesa AMG c43

Wyjątek stanowi owinięty w czarną skórę z kontrastującymi czerwonymi wstawkami podłokietnik oraz w części – kierownica. Projektanci zdecydowali się także, by konsola środkowa zachowała drewniane wykończenie.

Carlex Design - projekt wnetrza Mercedesa AMG C43

Nie wiadomo, jak auto prezentuje się z zewnątrz, można tylko przypuszczać, że nie jest pozbawione modyfikacji. Te nie ominęły silnika. Seryjnie montowana 3-litrowa jednostka V6 biturbo o mocy 367 KM została podkręcona do 480 KM, a maksymalny moment obrotowy wzrósł z 530 do 680 Nm.

Źródło: carscoops.com, Carlex Design


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze