Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Lamborghini Huracan Performante Spyder – bliskie produkcji?

Lamborghini Huracan Performante nie jest najszybszym ani najmocniejszym Lambo w historii marki. Nie jest również najdroższym modelem ze stajni Sant’Agata Bolognese. 


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


To, co je wyróżnia, to rekordowy przejazd na Nurburgringu (6 minut i 52 sekundy) w kategorii samochodów seryjnych, którym zdetronizował Porsche 918 Spyder. Być może niebawem to włoskie superauto zobaczymy w wersji otwartej.

Zakamuflowane Lamborghini Huracan Performante z otwieranym dachem po raz pierwszy było widziane podczas testów na torze Nurburgring w kwietniu 2017 roku. Kilka miesięcy później już bez przebrania zostało uchwycone na włoskiej drodze.

Huracan Performante Spyder

Od tego czasu głośno jest o powiększeniu rodziny Lambo o nowego członka.

Lambo Huracan Performante bez dachu

To, co widzicie na zdjęciu, to co prawda wizualizacja, stworzona przez Monaco Auto Design, która jednak daje pewne wyobrażenie w temacie Lambo Huracan Performante bez dachu. Projekt został przesłany do programu personalizacji Lamborghini – Ad Personam, co oznacza, że pewnego dnia może on stać się rzeczywistością.

Huracan Performante Spyder

Co proponuje studio Monaco Auto Design? Nadwozie w głębokim zielonym z paskami Tricolore, z którym kolorystycznie współgrają dyfuzor i zderzaki. Wnętrze wykończone zostało białą skórą z zielonymi akcentami, alcantarą i włóknem węglowym.

Wizualizacja wnetrza Performante Spyder

Jeśli chodzi o napęd, można spodziewać się, że Lamborghini Huracan Performante Spyder otrzyma dobrze znaną z wersji coupe 5,2-litrową jednostkę V10 o mocy 640 KM.

 

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze