Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Pagani Rinascimento – zobacz, jak wygląda renowacja Zondy

Horacio Pagani odchodząc z Lamborghini nie mógł przypuszczać, że wkrótce jego nazwisko na trwałe zapisze się na kartach historii. Założona przez niego w 1992 roku firma odniosła sukces i stanowi obecnie jedną z najbardziej pożądanych marek w świecie superaut. 


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Kolejnym etapem w rozwoju Pagani Automobili jest powołanie specjalnego oddziału do renowacji pojazdów. Ma to sens, bo Zonda liczy sobie już niemal 20 lat.

Pagani Rinascimento

Zonda C12 zadebiutowała w 1999 roku na genewskich targach i doczekała się w sumie 137 egzemplarzy. Każdy z nich został „skrojony” na indywidualne zamówienie. Klienci firmy rozsiani są na całym świecie, a wielu z nich przyznaje się do codziennego użytkowania auta, bez względu na warunki pogodowe. O czerpaniu radości z jazdy mają świadczyć wysokie przebiegi, przekraczające nawet 100 000 kilometrów.

Pagani Rinascimento to ekskluzywny program renowacji, dedykowany pierwszym modelom. Ma na celu przywrócić pierwotny blask, który towarzyszył im, gdy opuszczały fabrykę.

Proces renowacji rozpoczyna się od zebrania dokumentacji, w tym zdjęć, rysunków i danych technicznych auta. Chodzi o ustalenie brakujących materiałów i elementów, które należy uzupełnić. Liczy się najmniejszy detal. Postęp prac jest na bieżąco odnotowywany, a na końcu klient otrzymuje certyfikat oryginalności wydany przez Pagani Automobili. Może się on okazać przydatny w chwili, gdy właściciel auta zdecyduje się na jego sprzedaż.

A tak wygląda praca wyspecjalizowanych rzemieślników w atelier producenta:

 

Źródło: Pagani


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze