Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Seat Leon Cupra po tuningu JE Design

Hiszpański hot-hatch wpadł w ręce niemieckiej firmy tuningowej JE Design. Zobaczcie, co z tego wyszło.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Cupra po tuningu JE Design

Do najważniejszych zmian zewnętrznych należą poszerzone nadkola, wystające listwy boczne, nowy przedni zderzak, czarny dyfuzor, regulowany tylny spojler i dwukolorowe malowanie. Cupra otrzymała również zestaw nowych 20-calowych felg wraz z oponami Hankook S1-Evo (rozmiar 265/25).

Cupra po modyfikacji JE Design

Fabryczny układ wydechowy zastąpiony został przez wydech ze stali nierdzewnej z 4 końcówkami oraz regulowaną przepustnicą.

Leon Cupra JE Design

Auto zostało także obniżone o 20 mm. Jeśli jednak wyda się to nabywcy zbyt mało, tuner proponuje zestaw KW DDC, który obniży Leona Cupra o dodatkowe 25 mm.

Seat Leon Cupra po tuningu JE Design

Oprócz estetycznych poprawek, JE Design przygotował także dwa pakiety modyfikacji silnika. Pierwszy poziom zakłada podniesienie jego mocy z 300 KM (i 380 Nm) do 360 KM (oraz 450 Nm). Prędkość maksymalna Cupry wzrasta w tej opcji do 265 km/h.

Drugi poziom jest jeszcze bardziej ekscytujący – moc silnika to 380 KM (i 470 Nm). W tym wariancie Cupra ma jedynie 20 KM mniej od króla hot-hatchy – nowego Audi RS3 Sportback. Po transformacji kompaktowy Seat może rozpędzić się do 285 km/h.

Niestety, cena auta nie została ujawniona.

 

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze