Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Tesla Model S P100D w specyfikacji T Sportline

T Sportline specjalizuje się w modyfikowaniu pojazdów Tesli Motors, jest również pierwszym na świecie tunerem, który projektuje akcesoria do amerykańskiego elektryka. Obejrzyjcie jego najnowsze dzieło.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Tesla od T Sportline

Projekt „TS8” bazuje na modelu S P100D. Tuner postanowił usunąć wszystkie chromowane elementy auta na rzecz koloru czarnego. Nadwozie zostało oklejone specjalną folią 3M Satin Black, a szyby przeszły kosmetyczny zabieg przyciemnienia. Najszybsza w rodzinie Tesla otrzymała również tylny spojler z włókna węglowego oraz 21-calowe aluminiowe felgi w matowo-czarnym wykończeniu.

Tesla poprawiona przez T Sportline

We wnętrzu znalazła się biała skórzana i perforowana tapicerka, którą dla kontrastu zestawiono z połyskującymi wstawkami z włókna węglowego (oparcie przednich foteli, deska rozdzielcza, cup holder) oraz czarnymi matami.

Tesla Model S by T Sportline

Na tym zmiany się nie kończą. Kierowca ma do swojej dyspozycji antyradar Escort Passport Max
i customowy system audio. Ten ostatni składa się z 13 głośników, wzmacniacza Alpine, procesora marki Rockford Fosgate oraz 10-calowego subwoofera w karbonowej obudowie.

Podobnie jak model standardowy, Tesla w „przebraniu” od T Sportline posiada akumulator o pojemności 100 kWh, który umożliwia pokonanie na jednym ładowaniu ok 500 km. Tak wyposażony elektryk przyspiesza do setki w 2,6 s i może jechać z maksymalną prędkością 250 km/h.

 

Źródło: tsportline.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze