Twój blog motoryzacyjny

BMW X7

BMW w końcu dojrzało do decyzji, by zbudować dużego SUV-a. Zdjęcia koncepcyjnego modelu BMW X7 wyciekły do mediów na tydzień przed inauguracją międzynarodowych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie nad Menem.

X7

BMW X7 z 7 miejscami na pokładzie będzie rywalizować na rynku z potężnym Mercedesem GLS. Model X5 posiada co prawda opcję z 3 rzędem siedzeń, ale przestrzeń, która pozostaje na nogi jest mocno ograniczona. W X7 ma być zdecydowanie lepiej pod tym względem.

BMW X7

Z zewnątrz niemiecki SUV wyróżnia się gargantuicznymi wręcz nerkami, które do wersji produkcyjnej raczej nie trafią.

BMW X7

Mało prawdopodobne jest, by znalazła się w niej również tak rozległa „szklarnia” na dachu.

X7

BMW X7

Pojazd ma chowane klamki drzwi i aluminiowe koła. W zaokrąglonych światłach i zderzaku można dopatrzyć się kontynuacji stylistyki, którą wyraża sportowy roadster Z4.

BMW X7

Minimalistyczne wnętrze jest utrzymane w stonowanych kolorach. Kierowca będzie miał do dyspozycji zestaw cyfrowych wskaźników i nowoczesny system multimedialny. Producent jednak nie odcina się całkowicie od klasycznych przycisków i guzików, których w kokpicie X7 nie brakuje.X7

BMW X7 prawdopodobnie będzie dzieliło najmocniejsze silniki z flagowym BMW serii 7. Można oczekiwać także wersji hybrydowej. Szczegóły poznamy niebawem.

 

 

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze