Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Aston Martin Vulcan na torze w Walii

Oli Webb robi brzydkie rzeczy za kółkiem Vulcana. I nie ma to nic wspólnego z kanałem Pornhub.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Aston Martin Vulcan. Jedno z najrzadszych i najbardziej pożądanych aut na świecie. Brytyjczycy zbudowali tylko 24 egzemplarze, każdy w cenie 2 300 000 dolarów (słownie: dwóch milionów trzystu tysięcy dolarów). Pod maską pracuje wolnossące, 7-litrowe V12, które generuje ponad 800 KM. Całość trafia na tylną oś. Jednym słowem: potwór.

Nie spotkasz go na zwykłej drodze, bo powstał z myślą o torze. Na torze też go nie spotkasz, no chyba że masz to szczęście i jesteś akurat na Silverstone albo na Yas Marina Circuit w Abu Dabi. Gwarancji jednak nie ma i lepiej nie zakładać się o nerkę. Ostatnio Vulcan widziany był w Walii, a konkretnie na Anglesey Circuit.
W jego kokpicie wymościł sobie miejsce brytyjski kierowca wyścigowy, Olivier Webb. Zobaczcie, co z tego wynikło:

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze