Twój blog motoryzacyjny

Carlex Design poprawił wnętrze Mercedesa C63 AMG

Carlex Design, śląska firma znana na całym świecie z nieszablonowego podejścia do stylizacji wnętrz aut, przedstawił swój najnowszy projekt. Efekt pracy tunerów oceńcie sami.

Carlex Design i Mercedes C63 AMG

Carlex Design podniosła modyfikowanie wnętrz pojazdów do rangi sztuki. Na swoim koncie ma przeróbki wnętrz pojazdów z najwyższej półki, takich jak Lamborghini Aventador czy Ferrari F12 Berlinetta, jak i projekty kokpitów aut znacznie tańszych – np. popularnej w Polsce Skody Fabii. Tym razem w ręce specjalistów Carlex Design wpadł Mercedes C63 AMG.

Carlex Design

Wnętrze Mercedesa koresponduje z kolorem nadwozia. Tunerzy postawili na czarną skórę z kontrastującymi białymi przeszyciami w kształcie plastra miodu na fotelach.

Carlex Design

Skórzana tapicerka objęła deskę rozdzielczą, podłokietnik środkowy, kierownicę oraz boczki drzwiowe.

Carlex Design

Jakby ktoś jednak narzekał, że nadal jest jej za mało, powinien zajrzeć do bagażnika, gdzie zamontowano masywny subwoofer marki Audison – również obleczony w elegancką skórę.

Carlex Design

To nie wszystko. Specjaliści Carlex Design nie ograniczyli się bowiem wyłącznie do wnętrza. Karoserię Mercedesa przyozdobili matową folią, a zaciski hamulcowe pomalowali na kolor czerwony.

Mercedes po interwencji Carlex Design

Silnik pozostał nietknięty. Mercedes C63 AMG napędzany jest 6,2-litrową jednostką V8 o mocy prawie 460 KM.

Z reguły ceny takich modyfikacji nie są ujawniane i podobnie było w tym przypadku. Można tylko przypuszczać, że skórzana aranżacja wnętrza mogła kosztować właściciela Mercedesa nawet kilkanaście tysięcy euro.

 

Zdjęcia: carlexdesign.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze