Twój blog motoryzacyjny

Renault Koleos – druga generacja nadjeżdża

Nie wiemy jeszcze jak jeździ nowy Renault Koleos, ale wiemy jak wygląda. Nowa generacja prezentuje się bez porównania lepiej od poprzedniej, którą mieliśmy okazję testować w naszym programie motoryzacyjnym.

Koleos

Koleos z całkowicie odmienionym wyglądem, muskularną sylwetką i podwyższonym zawieszeniem jest już dostępny od jakiegoś czasu w Australii, w Ameryce Południowej i w Azji. Przyszła pora na Europę, w tym Polskę.

Renault Koleos

Producent wziął sobie mocno do serca liczną krytykę wobec poprzedniego Koleosa i zrobił wiele, by auto się podobało. Zmianie zewnętrznej towarzyszyła też zmiana wewnętrzna.

Koleos

Auto otrzymało lepsze wykończenie oraz bogate wyposażenie, które już w podstawowej wersji – ZEN obejmuje m.in. 6 poduszek powietrznych, światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów czy automatyczną dwustrefową klimatyzację. W zależności od oczekiwań w Koleosie może się znaleźć za dopłatą kamera cofania, panoramiczny szklany dach czy system audio Bose.

SUV po francusku - Koleos

W Europie zainteresowani zakupem Koleosa mogą liczyć w tym momencie na dwie jednostki wysokoprężne o pojemności 1,6 l (130 KM) oraz 2 l(175 KM). Będą one współpracowały z 6-biegową manualną skrzynią oraz bezstopniową przekładnią X-Tronic.

Renault Koleos

Wersja Zen Energy z 2-litrowym 175-konnym silnikiem startuje w Polsce od 139 900 zł. Największe emocje budzi jednak wersja dostępna póki co na francuskim rynku – Initiale Paris Energy dCi 175 4×4, która została wyceniona na 43 400 euro.

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze