Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Opel Adam Black Jack

Europejscy klienci szukający małego auta do miasta, które pozwoli wyróżnić się z tłumu mają do wyboru m.in. Mini One w stylu retro, Fiata 500, Citroena DS3 czy Opla Adama. Ten ostatni jest teraz dostępny w bardzo odważnej wersji stylistycznej Black Jack.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Specjalne wydanie Black Jack wyróżnia się dachem, maską oraz lusterkami bocznymi w kolorze czarnym (Onyx Black). Reszta nadwozia dla kontrastu ma kolor żółty. To połączenie kolorystyczne według producenta dodaje Adamowi ‘zawadiacki uśmiech’.

Opel Adam Black Jack

Do tego dochodzi możliwość aranżacji wnętrza, które może być dostosowane pod kątem indywidualnych oczekiwań nabywcy.

Opel Adam zadebiutował na rynku w 2013 roku i od początku był przedstawiany jako pojazd o niemal nieskończonych możliwościach personalizacji. Auto w założeniu miało trafić w gusta wszystkich tych, którzy oprócz zwrotności i łatwości parkowania cenią sobie indywidualizm i mają słabość do słowa lifestyle.

Adam Black Jack

Wybór materiałów i kolorów może w przypadku Opla Adama przyprawiać o prawdziwy zawrót głowy: od kilkunastu rodzajów tapicerki, poprzez 4 rodzaje podsufitki (wraz z opcją gwieździstego nieba), bardzo szeroką gamę kolorystyczną nadwozia, na bogatym wyposażeniu kokpitu kończąc. Mieliśmy przyjemność testować Opla Adama kilka lat temu i naszą recenzję możecie obejrzeć w tym miejscu.

Swoją drogą, ciekawe jak PSA, które niedawno przejęło Opla, podejdzie do idei tego małego miejskiego pojazdu w przyszłości.

Opel Adam w wersji Black Jack

Źródło: Opel


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze