Twój blog motoryzacyjny

TechArt „upiękasza” Panamerę

Na tegorocznych genewskich targach motoryzacyjnych zadebiutowało bardzo mocne Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Pojazd połyka setkę w 3,4 s, a nie wygląda. Jeśli komuś jednak zależy przede wszystkim na agresywnym wyglądzie Panamery, powinien zainteresować się najnowszą ofertą firmy tuningowej TechArt.

Porsche Panamera Tuning TechArt

Niemiecki tuner specjalizuje się w modyfikowaniu Porsche od 30 lat. Najnowszy projekt obejmuje body kit dla Porsche Panamery, o którym można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest szczególnie subtelny.

Panamera z pakietem od TechArt

Pewną inspiracją dla tunera stanowił wygląd Porsche 911 GT3.

Modyfikacja Porsche Panamery przez TechArt

Na zestaw składają się poszerzone zderzaki, progi i błotniki, które w sumie zwiększają szerokość Panamery o 5 cm z przodu i 8 cm z tyłu. TechArt dorzucił większy dyfuzor oraz spojler na stałe, a także zoptymalizował wloty powietrza w nadwoziu. Nie mogło zabraknąć włókna węglowego, z którego wykonano m.in. maskę i pokrywę silnika. Efekt wizualny dopełniają tytanowe końcówki wydechu.

Stylistyczny pakiet TechArt dla Panamery

Z modyfikacją nadwozia korespondują czarne 22-calowe felgi z lekkiego stopu, a dla kontrastu tuner dorzucił pomarańczowe zaciski hamulcowe.

TechArt i Porsche Panamera

Wnętrze kabiny tuningowanego Porsche utrzymano w tych samych kolorach, które użyto na zewnątrz. Znajdziemy tutaj skórzane siedzenia, alcantarę, aluminium i liczne elementy z karbonu. Eleganckie podświetlenia oraz pomarańczowe akcenty podkreślają wyjątkowy charakter Panamery. TechArt zdecydował się również na mniejszą od standardowej kierownicę.

Wnetrze Panamery z pakietem TechArt

Panamera TechArt

Ekstrawagancki pakiet stylistyczny to nie wszystko. W drugiej połowie roku w ofercie firmy tuningującej Porsche – TechArt pojawi się także pakiet wzmacniający dla silnika.

Żródło: carscoops.com, TechArt


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze