Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

TechArt „upiękasza” Panamerę

Na tegorocznych genewskich targach motoryzacyjnych zadebiutowało bardzo mocne Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Pojazd połyka setkę w 3,4 s, a nie wygląda. Jeśli komuś jednak zależy przede wszystkim na agresywnym wyglądzie Panamery, powinien zainteresować się najnowszą ofertą firmy tuningowej TechArt.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Porsche Panamera Tuning TechArt

Niemiecki tuner specjalizuje się w modyfikowaniu Porsche od 30 lat. Najnowszy projekt obejmuje body kit dla Porsche Panamery, o którym można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest szczególnie subtelny.

Panamera z pakietem od TechArt

Pewną inspiracją dla tunera stanowił wygląd Porsche 911 GT3.

Modyfikacja Porsche Panamery przez TechArt

Na zestaw składają się poszerzone zderzaki, progi i błotniki, które w sumie zwiększają szerokość Panamery o 5 cm z przodu i 8 cm z tyłu. TechArt dorzucił większy dyfuzor oraz spojler na stałe, a także zoptymalizował wloty powietrza w nadwoziu. Nie mogło zabraknąć włókna węglowego, z którego wykonano m.in. maskę i pokrywę silnika. Efekt wizualny dopełniają tytanowe końcówki wydechu.

Stylistyczny pakiet TechArt dla Panamery

Z modyfikacją nadwozia korespondują czarne 22-calowe felgi z lekkiego stopu, a dla kontrastu tuner dorzucił pomarańczowe zaciski hamulcowe.

TechArt i Porsche Panamera

Wnętrze kabiny tuningowanego Porsche utrzymano w tych samych kolorach, które użyto na zewnątrz. Znajdziemy tutaj skórzane siedzenia, alcantarę, aluminium i liczne elementy z karbonu. Eleganckie podświetlenia oraz pomarańczowe akcenty podkreślają wyjątkowy charakter Panamery. TechArt zdecydował się również na mniejszą od standardowej kierownicę.

Wnetrze Panamery z pakietem TechArt

Panamera TechArt

Ekstrawagancki pakiet stylistyczny to nie wszystko. W drugiej połowie roku w ofercie firmy tuningującej Porsche – TechArt pojawi się także pakiet wzmacniający dla silnika.

 

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze