Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

„Fresh Tracks” – Chris Forsberg w kontrolowanym poślizgu

Chris Forsberg ma czarny pas w drifcie. Potrafi żonglować kierownicą i hamulcem ręcznym jak mało kto. Bez wcześniejszych prób, tak po prostu, wsiadł do Nissana 370Z i wjechał na pełnym gazie na szczyt krętej drogi Onion Valley w słonecznej Kalifornii. Swój wyczyn udokumentował w postaci video z ekstremalnego driftingu.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Chris Forsberg podczas driftu

Produkcja „Fresh Tracks” jest pierwszym video z nowej serii, w której mistrzowie driftu – Chris Forsberg oraz Ryan Tuerck będą mierzyć się z różnymi wyzwaniami i jazdą na krawędzi bez treningów i wielu powtórzeń, jak to ma miejsce w przypadku Kena Blocka i jego Gymkhany. Brak śladów opon na asfaltowej drodze wskazuje, że jest to dziewiczy drift Forsberga.

W odróżnieniu od standardowego Nissana 370Z (V8 pod maską) auto 3-krotnego mistrza Formula Drift wyposażone zostało w klatkę bezpieczeństwa, sportowe 6-punktowe pasy i customowy hydrauliczny „rękaw”.

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze