Twój blog motoryzacyjny

Ferrari 458 Liberty Walk jeździ bokiem na Florydzie

Samochód bez drzwi i z uszkodzonym przodem nadal może wywoływać uśmiech na twarzy kierowcy pod warunkiem, że mowa o Ferrari 458 Italia z pakietem od Liberty Walk Performance.

Należące do vlogera Daily Driven Exotics Ferrari 458 Italia uległo wypadkowi podczas zeszłorocznego Monterey Car Week. Auto uniknęło jednak motoryzacyjnego cmentarza i zostało przekształcone przez właściciela w potwora do driftu.

Przód auta wymaga co prawda kilku korekt, ale ten fakt nie wpływa negatywnie na przyjemność z driftingu Ferrari. Drzwi usunięto celowo, by dodać projektowi oryginalności. Walory dźwiękowe zapewnia 4,5-litrowa jednostka V8, która brzmi naprawdę dobrze. Posłuchajcie na filmie:


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze