Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Scorpion -3 – rosyjski latający motocykl

Prywatna firma z Rosji opracowała gigantycznego drona, który może unieść w powietrze jedną osobę.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Scorpion 3 - dron

Scorpion 3 przypomina pojazd z filmu science fiction. Maszyna łączy w sobie standardową konstrukcję motocykla z technologią wykorzystywaną przez drony. Jest elektryczna, pozwala wznieść się na wysokość 10 metrów i może pędzić z prędkością 50 km/h.

Pojazd może być w przyszłości wykorzystywany do transportu niewielkich ładunków. Nad takimi zastosowaniem dronów pracuje już m.in Airbus. Przedstawiciele firmy Hoversurf widzą w swoim projekcie także szansę na stworzenie niszy sportowych dronów dla miłośników ekstremalnego latania.

Producent zapewnia, że sterowanie Scorpionem 3 jest proste i nie wymaga specjalnego doświadczenia. Test prototypu zamieszczony w sieci poddaje te słowa w wątpliwość. Zobaczcie jak to lata:

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze