Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Limitowane edycje Mercedesa – 50 lat AMG

Jubileusze zawsze są dobrym powodem, by świętować i cieszyć się życiem. Firmie mocno związanej z Mercedesem – AMG stuknęło właśnie 50 lat. Z tej okazji producent zaprezentował 3 modele Mercedesa w specjalnych wydaniach, które wkrótce trafią na rynek.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Mercedes AMG GT C Roadster

Zacznijmy od Mercedesa GT C Roadster. Edycja na 50. urodziny będzie oferowana w dwóch odmianach kolorystycznych (Design Graphite Grey Magno i Design Cashmere White Magno) i z chromowanymi akcentami, które obejmują nowy grill, przedni splitter, boczne progi, tylny dyfuzor i końcówkę wydechu.

Mercedes AMG

Mercedes AMG GT C Roadster

Samochód pozostaje z niezmienioną jednostką (4-litrowe podwójnie doładowane V8), a pakiet uzupełniają kute felgi, kierownica AMG oraz czarna i srebrna skóra nappa we wnętrzu. Liczba sztuk: 500.

Mercedes AMG - edycja na 50 lat AMG

Znakiem rozpoznawczym Mercedesa AMG C63 Cabriolet Ocean Blue jest niebieski dach. W tym kolorze są również elementy zderzaka, akcenty na felgach oraz kontrastowe przeszycia na skórze nappa we wnętrzu.

Mercedes AMG - wydanie specjalne

Kolor lakieru nazywa się Cashmere White Mango. Produkcja auta będzie limitowana do zaledwie 150 egzemplarzy.

Ostatnia propozycja to Mercedes AMG C43 4MATIC w wersji Coupe i cabrio Night Edition. Pojazd będzie dostępny z nadwoziem pomalowanym na czarno, czarnym wnętrzem i szarymi wykończeniami.

Mercedes AMG C43

Mercedes AMG - edition 50

Mercedesy w jubileuszowej serii zostaną zaprezentowane publicznie na genewskich targach motoryzacyjnych. Wkrótce potem trafią do sprzedaży.

 
Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze