Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Aston Martin V8 I V12 Vantage Red Bull Racing Edition

W zeszłym roku poznaliśmy wspólny futurystyczny projekt Astona Martina i Red Bulla – hiperauto AM-RB 001. Marki kontynuują współpracę, czego dowodem jest najnowsza specjalna edycja modeli Vantage: V8 oraz V12 S.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Wersja specjalna - Aston Martin Vantage Red Bull Racing

Za obydwa pojazdy odpowiada oddział Q brytyjskiej marki, który zajmuje się projektami specjalnymi i personalizacją.

Aston Martin Vantage

Auta będą różniły się od „zwykłego” modelu Vantage kolorem nadwozia, wykończeniem wnętrza i licznymi detalami, które sprawne oko miłośnika marki szybko wychwyci.

Vantage S Red Bull Racing

Malowanie nawiązuje do barw teamu Red Bull Racing. Niebieski lakier nazywa się Mariana Blue i będzie dostępny zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem.

Aston Martin Vantage -edycja Red Bull Racing

Specjalne dodatki to m.in. splitter i dyfuzor z włókna węglowego i nowe obramowanie grilla.

We wnętrzu nabywca znajdzie pikowaną tapicerkę, alcantarę, duże ilości włókna węglowego oraz wiele wstawek i akcentów świadczących o partnerstwie firm, m.in fotele z haftowanym logo Red Bull Racing na zagłówkach.

Aston Martin Vantage - fotel z logo Red Bull Racing

Aby podkreślić wyjątkowość projektu, producent zamontował tabliczki z podpisem kierowców teamu Red Bull Racing – Daniela Ricciardo i Maxa Verstappena.

Wnetrze Astona Martina Vantage S

Regularne modele V8 i V12 Vantage S kosztują odpowiednio 94 950 funtów i 138 000 funtów. Edycja specjalna będzie z pewnością dużo droższa.

 

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze