Twój blog motoryzacyjny

Morgan EV3 Junior – trójkołowiec dla najmłodszych

Dzień dziecka dopiero za kilka miesięcy, ale jak wiadomo o prezentach warto pomyśleć z pewnym wyprzedzeniem. Brytyjski producent słynnych trójkołowców przedstawił swoją propozycję prezentu, który przypadnie do gustu każdemu młodemu miłośnikowi motoryzacji. Tata też będzie zadowolony.

Trojkolowiec dla dzieci od Morgana

Zaszczepienie pasji do czterech kółek można zacząć od trzech kółek. Tak to widzi firma Morgan. Trójkołowiec EV3 jest elektryczny i mogą nim jeździć dzieci w wieku powyżej 6 lat. Podobnie jak pełnowymiarowy Morgan, tak i wersja junior jest montowana ręcznie, przy zastosowaniu prawdziwego włókna węglowego, skóry i drewna.

elektryczny Morgan dla dzieci

Morgan EV3 dla dzieci

W standardzie pojazd oferowany jest w kolorach: czerwonym, zielonym lub kremowym, ale paleta dostępnych w opcji lakierów wynosi aż 40 000. Jest zatem w czym wybierać. Wnętrze może być wykończone skórą w dwóch dostępnych odcieniach.

Wnetrze Morgana EV3 junior

Morgan EV3 junior

Morgan EV3 Junior na jednym ładowaniu baterii, które zajmuje 4 godziny, może pokonać ok. 16 kilometrów. Prędkość maksymalna małego trójkołowca to 16 km/h.

Elektryczny Morgan dla mlodych pasjonatow motoryzacji

Morgan EV3 dla maluchow

Dbałość o szczegóły to mocny atut Morgana junior, który wyposażony jest w reflektory i bieg wsteczny oraz posiada prawdziwe zawieszenie. Największym minusem tego projektu jest niestety jego cena – 6 662 funtów (bez podatku).

 

Przeczytaj: Niech żyją trójkołowce! (część 1.)

 

Źródło: Morgan


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze