Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Niezwykłe BMW Alpina B7 w brązie

Nie tylko „dziewczyny lubią brąz”. Nadworny tuner BMW – Alpina również lubi ten kolor.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Patrzycie na egzemplarz B7 Alpina 038 ALLRAD, który został wystawiony w salonie w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Alpina B7

Auto trafi do kogoś z bardzo grubym portfelem. Jego cena nie została ujawniona, ale prawdopodobnie przekracza 150 000 dolarów ( biorąc pod uwagę fakt, że podstawowa Alpina B7 to wydatek rzędu 137 995 dolarów).

Alpina B7

Metaliczny lakier mieni się w świetle.

Alpina B7

Robotę robią też szprychowe srebrne felgi.

Felgi Alpina B7

Wnętrze również skąpane jest w brązie. BMW nazywa go z włoska „tartufo”, co znaczy „trufla”. Znajdziemy tu skórzaną tapicerką i drewniane wstawki na desce rozdzielczej. Z kolorem skóry kontrastują wykończenia drzwi oraz czarna kierownica.

Kokpit BMW Alpina

Luksusowe wnetrze Alpina B7

Tylne fotele w Alpina B7

Gdyby jakimś cudem kierowca zapomniał, że prowadzi BMW Alpina, wystarczy szybki rzut oka na logo marki na kierownicy lub na tabliczkę z numerem egzemplarza umieszczoną w tunelu środkowym.

kierownica Alpina B7

plakietka BMW Alpina B7

W takim wnętrzu nie mogło zabraknąć legendy wśród producentów kolumn głośnikowych – firmy Bowers & Wilkins.

Bowers & Wilkins w Alpina B7

Podobnie jak w przypadku innych modeli B7 moc pochodzi z 4,4-litrowej jednostki V8 biturbo, która generuje 600 KM i 800 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z 8-biegową automatyczną skrzynią ZF.

Alpina B7 od tylu

BMW Alpina B7 jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,7 s i może jechać z maksymalną prędkością 330 km/h.

Alpina B7 - bok

Alpina B7 Chestnut Bronze to dowód na to, że jeśli samochód jest właściwy to nawet w „czekoladowym” prezentuje się świetnie.

 

Źródło: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze