Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Skoda Kodiaq Scout, czyli offroad po czesku

Skoda Kodiaq Scout to propozycja dla tych, którzy chcą od czasu do czasu zjechać z asfaltu. Uterenowiona Skoda zadebiutuje podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Skoda Kodiaq Scout

Wizualnie Kodiaq Scout wyróżnia się podwyższonym prześwitem (194 mm), 19-calowymi aluminiowymi felgami i przyciemnianymi szybami, a także osłonami nadkoli, progów i zderzaków. W oczy rzuca się srebrne malowanie grilla, obudowy lusterek i relingów dachowych.

Skoda Kodiaq Scout

Jak przystało na pojazd, który ma dawać radę na bezdrożach, Kodiaq Scout posiada napęd na 4 koła, wzmocnione podwozie oraz osłony silnika, przewodów i kabli.

Kodiaq Scout

Kąt natarcia w Kodiaqu Scout wynosi 22 stopnie, kąt zejścia – 23,1 stopni, a kąt rampowy – 19,7 stopni.

Terenowa Skoda Kodiaq

Kierowca może korzystać z układu Driving Mode Select, który umożliwia wybranie kilku trybów jazdy: Eco, Komfort, Normal, Sport, Individual lub Snow. SUV wyposażony jest w system elektronicznej kontroli mechanizmów różnicowych oraz asystenta zjazdu ze stromego wzniesienia. W opcji jest adaptacyjne zawieszenie DCC.

We wnętrzu standardowe wyposażenie obejmie tapicerkę z alcantary, oświetlenie LED-owe w 10 kolorach, aluminiowe nakładki na pedały i zestaw audio składający się z 8 głośników.

Kodiaq Scout

W gamie silnikowej podstawową jednostką będzie 1.4 TSI o mocy 150 KM i momencie obrotowym 250 Nm. Dostępny będzie również 180-konny motor 2.0 TSI. Jeśli chodzi o silniki wysokoprężne, w ofercie znajdzie się 2.0 TDI w dwóch wariantach mocy –150 KM oraz 190 KM.

 

 
Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze