Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

210 koni w Toyocie Yaris

Toyota jest jednym z producentów, którzy ogłosili już swoje plany, co do zbliżających się marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie. Japońska marka zaprezentuje Yarisa na sterydach.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


210-konna Yaris

Samochód o 3-drzwiowym nadwoziu ma się odznaczać jednostką benzynową, która będzie produkować aż 210 KM. Najprawdopodobniej będzie to 4-cylindrowy doładowany silnik o pojemności 1,6 l. Modyfikacjom ma zostać poddane zawieszenie pojazdu, a także jego układ kierowniczy. Te zmiany ustawią Toyotę Yaris w pozycji uprzywilejowanej wobec takich hot hatchy jak Ford Fiesta ST, czy Peugeot 208 GTI.

Wizualnie Toyota Yaris będzie czarowała muskularnym zderzakiem z wlotami powietrza, zmodyfikowanymi tylnymi lampami, dyfuzorem, spojlerem dachowym i centralnie umieszczoną końcówką wydechu. Groźnego wyglądu doda specjalne malowanie. 17-calowe aluminiowe felgi z oponami Bridgestone Potenza dopełnią wizerunku sportowego hot hatcha.

Toyota Yaris

Na genewskich targach zadebiutuje również miejski model auta po niewielkich zmianach, które dotyczyć mają głównie odświeżenia przedniej i tylnej części nadwozia oraz modernizacji wnętrza. Z kolei wersja hybrydowa, która stanowi aż 40% sprzedaż modelu w Europie, otrzyma więcej mocy.

 

Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze