Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Prombron Black Aligator, czyli DARTZ w formie

DARTZ wysłał w świat wiadomość skierowaną do dyktatorów i milionerów ceniących sobie bezpieczeństwo oraz przepych: nadjeżdża Prombron Black Aligator.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Łotewski tuner znany jest z wzbudzania kontrowersji w motoryzacyjnym świecie. Najnowsze dzieło również nie stroni od szokowania. To pojazd, który zdecydowanie będzie się wyróżniał na drodze.

Dartz Prombron

Samochód bazuje na Mercedesie GLS AMG63, ale trudno znaleźć z zewnątrz (pierwsze zdjęcia pokazują jedynie przód) jakiekolwiek podobieństwo do niemieckiego SUV-a. Dartz wykorzystuje reflektory z Jeepa Grand Cherokee, ma nowe światła do jazdy dziennej, brutalnie wielki zderzak i jest opancerzony jak czołg.

Standardowy silnik z GLS-a 63 AMG o mocy 577 koni mechanicznych może pozostać w postaci nienaruszonej, DARTZ daje jednak możliwość wyboru pakietu wzmacniającego, który w najbogatszej opcji proponuje podkręcenie jednostki do 1600 KM.

Szalony Dartz Prombron

DARTZ jest konsekwentny w swoim stylu od lat, a racjonalność to słowo, które nie występuje w prywatnym słowniku Leonarda Yankelovicha. Dowodem na to jest kierownica, która została inkrustowana 292 diamentami, 2 rubinami i złotem.

Dartz przedstawia najdroższą kierownicę na świecie

Wyposażenie wnętrza przypomina egzotyczną kartę dań dla znudzonego życiem konesera smaku, który spróbował już wszystkiego, i który z pewnością nie jest wegetarianinem. W menu znalazły się takie zwierzęta, jak płaszczka, struś, aligator, krokodyl, rekin czy pyton.

Fotel w Prombronie

Tak naprawdę każdy Prombron może być „uszyty na miarę” i dostosowany do najbardziej szalonego zamówienia. Z ciekawostek: auto może być zaopatrzone w specjalny system „Anti-paparazzi laser”, który namierza elektroniczne światłoczułe czujniki w kamerach i aparatach fotograficznych i następnie neutralizuje je, wysyłając w ich kierunku skupioną wiązkę światła.

Na pokładzie może również znaleźć się pozłacany dziecięcy fotelik z kevlaru, z systemem wentylacji znanym z Mercedesa klasy S i wysokiej klasy głośnikami zamontowanymi w zagłówkach.

Dartz i fotelik dla dziecka

Nowy Prombron trafi do sprzedaży w najbliższych tygodniach i wtedy poznamy jego bazową cenę, która pewnie przekroczy milion dolarów.

 
Zdjęcia: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze