Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Naprawa opony przemysłowej OTR jak operacja wojskowa

Naprawa wartej 30 000 dolarów opony przemysłowej OTR do potężnego pojazdu pracującego w kopalniach tylko z pozoru podobna jest do łatania gumy w Hyundaiu Pony. Sposób i kolejność działań określa specjalna procedura składająca się z kilkunastu kroków. Praca wymaga cierpliwości i skupienia.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


naprawa-opony-wartej-30-000-dolarow

Opony OTR/ EM (Earthmover) są zaprojektowane i dostosowane do typu maszyny pracującej na określonym podłożu. Cechują się dużą wytrzymałością i odpornością, ale nie są niezniszczalne. Jeśli uszkodzenie jest niewielkie, można je naprawić. Poniższy film został nakręcony przez niemiecką firmę specjalizującą się w naprawach opon do maszyn i urządzeń specjalistycznych. Obejrzyjcie, jak taka naprawa wygląda:

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze