Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Lexus pokryty diodami

Można odnieść wrażenie, że Lexus i marketing to dwa naczynia połączone. Może jeszcze marka Volvo Trucks na tym polu (reklamowo-marketingowym) się szczególnie wyróżnia. O szalonych projektach Japończyków przeczytacie tutaj. Teraz wpadli na nowy pomysł, by z Lexusa IS zrobić świetlną animację z 41 999 LED-ów.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Lexus w diodach

Pojazd pokryta diodami powstał przy współpracy z marką Vevo, a swój debiut zaliczył na planie teledysku „Be the One” artystki Dua Lipa. Oświetlenie LED-owe może pracować w 3 dostępnych trybach, m.in. jako animacja podkreślająca linię nadwozia. Diody są sprzężone z systemem audio i reagują na dźwięki, można nimi także sterować za pomocą gestów, poprzez połączenie systemu z konsolą do gier.

Lexus IS caly w diodach

Co ciekawe, pasek diod z karoserii, rozciągnięty w linii prostej, miałby długość ponad 800 metrów. Ot, taka ciekawostka ze strony działu Lexusa do spraw marketingu.Źródło zdjęć: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze