Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Volvo Trucks i latający pasażer

Volvo Trucks nie rezygnuje z promowania swoich ciężarówek w nietypowy sposób. Źródło oryginalnych pomysłów w dziale marketingu szwedzkiej marki jeszcze nie wyschło, czego dowodem jest najnowszy film reklamowy Volvo FH zatytułowany „The Flying Passenger”.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Nowy klip Volvo Trucks z udzialem paralotniarza

Silnik D13 Euro 6 w Volvo FH 540 cechuje się wydajnością i dużą mocą, a nowa skrzynia I-Shift Clutch umożliwia zmianę biegów pod obciążeniem, gwarantuje płynność i niskie zużycie paliwa. W Volvo Trucks dobrze jednak wiedzą, że te informacje podane na sucho w formie liczb, wykresów czy arkuszy z danymi technicznymi nie działają na wyobraźnię w takim stopniu jak kaskaderskie akrobacje.

Tym razem w promocji potężnej ciężarówki wziął udział paralotniarz, Guillaume Galvani, a za kółkiem usiadła Louise Marriott, która może się pochwalić 12-letnim stażem w prowadzeniu pojazdów ciężarowych.

Kaskaderski wyczyn miał miejsce w Chorwacji, w Górach Dynarskich, które ciągną się przez Półwysep Bałkański, wzdłuż wschodniego wybrzeża Morza Adriatyckiego. Obejrzyjcie film:

 

 

Źródło: Volvo Trucks


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze