Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Peugeot 301 po faceliftingu

Produkcja budżetowego Peugeota 301 rozpoczęła się w 2012 roku. Auto trafiło na rynki krajów rozwijających się (m.in. Turcja, Europa Środkowa i Wschodnia), gdzie cieszyło się duża popularnością. Po 4 latach i sprzedaży ponad 360 000 egzemplarzy, francuski producent postanowił wdrożyć kilka ulepszeń i odświeżyć jego wygląd.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


Peugeot 301 po faceliftingu

Facelifting został przeprowadzony zgodnie z wymogami języka stylistycznego marki. W tym celu pojazd otrzymał nowy grill, LED-owe światła do jazdy dziennej, przeprojektowane zderzaki i poprawioną maskę. Klienci będą mieli również większy wybór, jeśli chodzi o kolory lakierów i wzory felg.

We wnętrzu sedana zainstalowano 7-calowy ekran dotykowy, a także odświeżono wygląd deski rozdzielczej. W skład zestawu multimedialnego weszła nawigacja 3D marki TomTom, aplikacje Android Auto oraz Apple Car Play i kamera cofania

Srodek Peugeota 301

Jeśli chodzi o silniki, Peugeot 301 oferuje dwie jednostki benzynowe: o pojemności 1,2 l PureTech (82 KM), wyróżniony w konkursie International Engine of the Year 2016 (kategoria o pojemności od 1 do 1,4 l) oraz VTi o pojemności 1,6 l (115 KM). Pierwszy motor łączony jest z 5-biegową manualną skrzynią biegów, drugi może współpracować zarówno z 5-biegową manualną przekładnią lub 6-biegową automatyczną. Miłośnicy diesla mogą zdecydować się na pojazd z silnikiem o pojemności 1,6 l HDi, który dostępny będzie w dwóch wariantach mocy: 92 KM i 100 KM.

zmodernizowany Peugeot 301

Poprawiony wizualnie Peugeot 301 zadebiutuje na rynku w pierwszym kwartale 2017 roku.

 
Źródło: autoevolution.com, carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze