Twój blog motoryzacyjny

Range Rover Sport na szwajcarskim stoku

Range Rover Sport zjedzie z każdej góry. Pod warunkiem, że będzie prowadził go Ben Collins, znany z roli Stiga z Top Gear.

Range Rover lubi wyzwania. A to pokona Nurburgring w rekordowym czasie, a to wjedzie na Pikes Peak czy „zatańczy” na zamarzniętym jeziorze Uddjaur w Laponii. Ten luksusowy SUV, który mieliśmy okazję testować w naszym programie, sprawdza się w różnych warunkach, a brytyjska marka robi wszystko, by wyróżnić się spośród innych luksusowych SUV-ów dostępnych na rynku.

Inferno Murren to jedna z najstarszych i najtrudniejszych tras zjazdowych w Szwajcarii. Liczy sobie 15 kilometrów długości, wypełniona jest kamieniami, śniegiem i lodem, a jej największe nachylenie wynosi w niektórych miejscach 75%. Różnica wysokości między startem a odcinkiem końcowym to aż 2170 metrów. Idealne miejsce dla wymagających narciarzy. Producent brytyjskiego SUV-a uznał, że jest to wystarczający argument, żeby stamtąd zjechać.

 

 

Źródło: Land Rover


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze