Twój blog motoryzacyjny

Mobilne biuro w Nissanie e-NV200

Koszty wynajmu lokalu biurowego w dużych miastach są horrendalnie wysokie. Do tego dochodzi dojazd do centrum. Nissan znalazł rozwiązanie tego problemu. Wraz ze studiem projektowym Hardie z Wielkiej Brytanii stworzył mobilne biuro, wykorzystując do tego przestrzeń ładunkową elektrycznego vana e-NV200.

mobilne biuro w Nissanie e-NV200

Pojazd posiada niemal wszystko, co potrzebne do funkcjonowania nowoczesnego biura i zaspokoi potrzeby każdego freelancera. Jest rozkładane biurko, komputer z ekranem dotykowym, bezprzewodowy internet oraz ładowarka do telefonu, system audio, bluetooth, mini lodówka i wysokiej jakości ekspres do kawy.

mobilne biuro w elektrycznym Nissanie

Wnętrze zostało zaaranżowane z naciskiem na maksymalizację wolnej przestrzeni, wygodę i użyteczność.

Nissan przedstawia: mobilne biuro

W przerwie od pracy można się zrelaksować i odbyć przejażdżkę rowerową.

biuro w vanie

Nissan e-NV200 jest przystosowany do szybkiego ładowania baterii. Można je napełnić do poziomu 80% w zaledwie 30 minut. Oficjalny zasięg auta wynosi 170 km.

mobilne-biuro-w-elektrycznym Nissanie

Szkoda tylko, że projekt miał charakter jednorazowy. Jego celem było ukazanie potencjału elektrycznego pojazdu japońskiej marki.

 

 

 

Źródło: Nissan


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze