Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Mitsubishi L200 kontra największe bitwy świata

W najnowszej reklamie Mitsubishi L200 Triton Sport, która celuje w rynek brazylijski, można doszukać się inspiracji największymi bitwami w historii cywilizacji. Nie zabrakło również nawiązań do Mad Maxa i Wikingów.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


mitsubishi-ad-watermopylaegrad-02-760x476

Siła tej reklamy tkwi w absurdzie. Indianie, zwariowane pojazdy z Mad Maxa, kowboje i wikingowie, rosyjskie czołgi z czasów II wojny światowej i najnowsze helikoptery – nikt i nic nie jest w stanie powstrzymać Mitsubishi L200 Triton Sport.

 

Jeśli chodzi o samego pickupa – jest on najlepiej sprzedającym się modelem Mitsubishi na świecie. Można go spotkać na około 150 rynkach. Producent zapewnia, że łączy on w sobie świetne właściwości jezdne z dużą funkcjonalnością i komfortem. W 2015 roku poznaliśmy piątą generację L200. Na rynku brazylijskim L200 funkcjonuje jako Triton.

 

Obejrzyj: Motoryzacyjne reklamy z Super Bowl 2016


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze