Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Carlex Design zmodyfikował wnętrze Fabii

Skoda Fabia cieszy się w Polsce ogromną popularnością. W 2014 i 2015 roku była drugim najczęściej kupowanym autem (po Octavii). Zwolennicy Fabii podkreślają jej ekonomiczność i dobry stosunek jakości do ceny, przeciwnicy z kolei zarzucają nudę oraz kiepskie materiały wykończeniowe. Najwidoczniej tę ostatnią opinię wzięła sobie do serca śląska firma Carlex Design i przygotowała projekt wnętrza Fabii, o którym można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest tani.


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


skoda-fabia-4

Carlex Design najczęściej zajmuje się przeróbkami wnętrz samochodów luksusowych. Ma w portfolio realizacje wnętrz m.in. Nissana GT-R, Porsche 911 4S, Mercedesa G63 AMG czy Lamborghini Aventador. Prosta Skoda Fabia w tym towarzystwie zdecydowanie się wyróżnia. Ale jej wnętrze już nie odbiega poziomem wykończenia od Brabusa, czy wspomnianego GT-R-a.

skoda-fabia-3

W kokpicie rządzą dwa kolory: czerwony i czarny. Prawie wszystkie elementy, łącznie z boczkami drzwi, zostały obszyte wysokogatunkową skórą. Szczególnie kierownica pokazuje kunszt wykonanej pracy i dbałość o detale – czerwone przeszycia robią wrażenie. Z całością współgra beżowa podsufitka.

skoda-fabia-1

skoda-fabia-8

Carlex stworzył też na zamówienie przenośną torbę, która stanowi dodatek do nowej kabiny.

skoda-fabia-5

Koszt całej operacji nie został ujawniony, ale można przypuszczać, że teraz wartość Skody poszła mocno w górę. Powstaje pytanie natury estetyczne: jak wam się podoba taka modyfikacja wnętrza?

 

Źródło: Carlex Design


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze